poniedziałek, 16 maj 2016 08:08

ZJAZD ABOSLWENTÓW I DAWNYCH NAUCZYCIELI SP w Stankowicach

Szanowni  Państwo,

ABSOLWENCI  I  DAWNI  NAUCZYCIELE  Szkoły Podstawowej w Stankowicach, informujemy, że 11 czerwca 2016 r. (sobota - od godz. 14:00), w SP w Stankowicach, organizujemy RODZINNY FESTYN  ŚRODOWISKOWY Z OKAZJI 70-LECIA Szkoły Podstawowej w Stankowicach, połączony ze  ZJAZDEM ABOSLWENTÓW  I  DAWNYCH  NAUCZYCELI  SP w Stankowicach.

W związku z tym zwracamy się do wszystkich Państwa, którzy byliście niedawno lub nieco dawniejJ uczniami i/lub nauczycielami SP w Stankowicach, z zaproszeniem – najpierw do pomocy w przygotowaniach a następnie do udziału w w/w Zjeździe Absolwentów.

Prosimy Państwa o wszelką pomoc we wspólnym przygotowaniu i przeprowadzeniu obchodów 70-lecia istnienia SP w Stankowicach. Mi.in. bardzo gorąco zachęcamy Państwa i prosimy o przekazanie – będących w Waszym posiadaniu lub w posiadaniu Waszych bliskich/znajomych - różnego rodzaju zdjęć archiwalnych, które moglibyśmy – po zeskanowaniu – wykorzystać do przygotowania okolicznościowej wystawy i prezentacji multimedialnej, obrazującej 70-letni okres historii naszej Szkoły, jak również  życia lokalnej społeczności, która byłaby zaprezentowana m.in. podczas świętowania w/w rocznicy i spotkania po latach.

W szczególności będziemy wdzięczni za przekazanie do sekretariatu SP w Stankowicach zdjęć grupowych/klasowych (opisanych ołówkiem na odwrocie zdjęcia: 1) imię i nazwisko oraz dane kontaktowe właściciela zdjęcia; 2) kogo zdjęcie przedstawia: np. klasa …, uczniowie, nauczyciele – wymienieni po kolei, z imienia i nazwisko każdej osoby; 3) przynajmniej przybliżony rok wykonania zdjęcia).

Innym rozwiązaniem na skuteczne przekazanie zdjęć może być przesłanie ich w wersji elektronicznej - także opisanych w w/w sposób – na adres mailowy SP w Stankowicach, podany poniżej.

Wszystkie zdjęcia po zeskanowaniu zostaną zwrócone właścicielowi. Przekazanie zdjęć w celu ich wykorzystania do zorganizowania w/w wystawy i prezentacji multimedialnej, będzie równoznaczna z Państwa zgodą na ich publikację

Aby zachęcić Państwa do udostępnienia swoich zdjęć archiwalnych, załączamy już teraz kilka pożółkłych fotografii Absolwentów SP w Stankowicach, które z pewnością zmobilizują Państwa do pomocy w organizacji i do udziału tego niecodziennego spotkania po latach ze swoimi dawnymi szkolnymi koleżankami i kolegamiJ 

Szczegółowy program w/w Obchodów i Zjazdu Absolwentów zostanie przekazany do publicznej wiadomości w najbliższym czasie. Więcej informacji: na stronie internetowej:

http://spstankowice.szkolnastrona.pl/ lub na profilu szkoły na fb.

 

W przypadku pytań, uwag lub wniosków – prosimy o kontakt – telefoniczny 663 876 777 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Koordynator Zjazdu - Krzysztof Rozenbajger

Czytany 890 razy