środa, 16 listopad 2016 08:23

Finał WOŚP w Leśnej

W związku z organizacją już po raz 6. w Leśnej przez Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej, sztabu XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 15.01.2017 roku pod ogólnopolskim hasłem „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów”, zwracamy się do Mieszkańców Leśnej o pomoc przy organizacji sztabu. Zachęcamy wszystkich do przekazania unikatowych przedmiotów, które będziemy mogli zlicytować w dniu Wielkiego Finału. Zbiórka przedmiotów na licytację potrwa do 30 grudnia 2016roku. Przedmioty można przynosić do Ośrodka Kultury i Sportu od poniedziałku do piątku w godz. 800-1600 (sekretariat pok. nr 9 I piętro).

Chcesz zostać wolonatriuszem zgłoś się do Domu Kultury lub zapytaj swojego wychowawce w szkole (poniżej Regulamin i Ankieta Wolontariusza)

Jak co roku planujemy szereg atrakcji na dzień Finału. Szczegółowe informacje dotyczące programu będzie można znaleźć na plakatach promujących imprezę oraz na stronie www.okislesna.pl. Zachęcamy Państwa do udziału w tym dniu w Wielkim Finale WOŚP.  Całkowity uzyskany dochód dzięki Państwa hojności zostanie w całości przekazany na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poniżej ankieta oraz regulamin wolontariusza.

Czytany 1045 razy