środa, 19 grudzień 2012 20:27

Kółko fotograficzne sezon 2012-2013

Witam serdecznie!
Kółko Fotograficzne dalej działa, miałam duże kłopoty z dostępem do internetu (wielokrotna kradzież linii telef.) ale mam nadzieję, że policja namierzyła sprawców i nadrobię zaległości.
Może w pewnym skrócie opiszę minione miesiące:

Wrzesień 2012
14 września 20012 r. odbyła się druga wystawa  Kółka Fotograficznego pt. "Nasze Fotograficzne wędrówki". Licznie zebrana publiczność oraz sami autorzy świętowali podsumowanie letniego sezonu fotograficznego. Dużo doskonałych prac z makrofotografii Gabrysi Pijanowskiej, ciekawe obrazy z wakacyjnych podróży Doroty Poźniak, fotograficzna relacja z plenerów wiosennych i letnich reszty Kółkowiczów, bardzo bogaty zestaw zdjęć o dużym ładunku artystycznym i emocjonalnym. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym naszą prezentację.

Październik 2012

Korzystając z słonecznej jesiennej pogody odwiedziliśmy znaną i bardzo cenioną artystkę Izę Pachulską w jej domowej pracowni ceramicznej w Świeciu. Mieliśmy możliwość sfotografowania prac rzeźbiarskich w naturalnej scenerii ogrodu. Zostaliśmy bardzo ciepło ugoszczeni, był to miły owocny w doskonałe ujęcia plener.

 

Również w październiku wybraliśmy się na Stóg Izerski z zamiarem uwiecznienia jesieni w naszych kochanych Górach. Oto fotograficzny plon tej eskapady:

Czytany 951 razy