środa, 02 grudzień 2015 20:46

24 FINAŁ WOŚP 2016

Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej pragnie poinformować, iż otrzymał od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zgodę na utworzenie Sztabu oraz przeprowadzenie publicznej zbiórki pieniężnej, która odbędzie się 10 stycznia (niedziela) 2016 roku.

Dzięki zaangażowaniu naszych szkół zgłosiło się już blisko 50 wolontariuszy, którzy przez całą niedzielę będą obecni z puszkami WOŚP. Liczymy na hojność z Państwa strony.  Zwracamy się również do Państwa z ogromną prośbą o przyłączenie się do tej szczytnej akcji poprzez przekazanie unikatowych przedmiotów, które będziemy mogli zlicytować podczas XXIV Finału WOŚP. Zbiórka przedmiotów na licytację potrwa do 31 grudnia 2015 roku. Przedmioty można przynosić do Ośrodka Kultury i Sportu od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00 (sekretariat pok. 9 I piętro). Dochód uzyskany dzięki Państwa hojności zostanie w całości przekazany na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomoc na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Osoba do kontaktu:

Anna Zawisza-Paliwoda
Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej
Tel. 75 72 11 579
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 829 razy