sobota, 17 marzec 2012 00:00

WERNISAŻ KÓŁKA FOTOGRAFICZNEGO

Jaką pozytywną energią dla człowieka jest jego pasja, mogli się Państwo przekonać 17.03.2012r Na Wernisażu Kółka Fotograficznego w OKIS Leśna.

 

Spotykamy się od niedawna, zaledwie od lutego 2012 r. Połączyła nas chęć zatrzymania w kadrze, tego co ulotne, piękne, nasza światłoczułość i dużo zapału by się wspólnie doskonalić. Przedział wiekowy grupy; od lat nastu do 50+! Uważam to za nasz atut, gdyż prezentujemy młodzieńcze spojrzenie, wytrwałość w dążeniu do celu, dystans do samych siebie, pogodę ducha,umiejętność cieszenia się chwilą, wszystko bezcenne w obecnym zagonionym życiu.

Jako instruktor tej wspaniałej grupy fotografów amatorów, każdemu uczestnikowi Kółka pragnę serdecznie podziękować za ogromne zaangażowanie w przygotowanie naszego "Przeglądu fotografii zimowej" Okazaliście się wspaniałą, zgraną drużyną ludzi o dużej inwencji twórczej, kulturze osobistej, pogodzie ducha, wzajemnej tolerancji i pracowitości.

Moje serce radowała licznie zebrana w sobotnie południe publiczność, szczerze zainteresowana naszymi fotografiami. Zaszczyciła nas swoją obecnością delegacja Europejskiego Centrum Informacyjno Kulturalnego z Gryfowa z Panią Dyrektor Marzeną Wojciechowską na czele, gryfowska malarka Joanna Małoszczyk oraz wielu innych jakże nam miłych gości.

Pragnę tu również podziękować Pani Indze Sobuckiej, która wspomogła naszą prezentację własnymi antyramami, jesteśmy Kołkiem na dorobku i dopiero gromadzimy niezbędne nam akcesoria.

Czas wiosennych plenerów, majówek przed nami, do zobaczenia na spotkaniach Kółka Fotograficznego, które odbywają się w każdą sobotę o godz.11.30 w OKIS Leśna.

Ilona Cichoń

Czytany 1442 razy