poniedziałek, 29 kwiecień 2013 12:54

ODDAJ SWÓJ GŁOS - WYBIERAMY NAJLEPSZE MIASTO W POLSCE

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i sympatyków Gminy Leśna do udziału w akcji „Milka, Moje miasto się przytula”.
Celem akcji jest ukazanie naszemu otoczeniu, że potrafimy okazywać sobie pozytywne uczucia i wzajemnie zarażać się nimi. Jeśli będziemy serdeczni dla innych, oni będą tę pozytywną energię odwzajemniać, a co za tym idzie- będzie się nam wszystkim żyło przyjemniej.

 

Głosujmy Wszyscy na nasze najmilsze miasto LEŚNĄ przytulając swoich wszystkich znajomych. Trzy najmilsze miasta mające największą liczbę przytuleń otrzyma nagrodę w postaci „Milkowej imprezy finałowej” pełnej rodzinnych atrakcji. Będzie to ogromna promocja dla naszego miasteczka
w mediach (RMF FM, TVN).
Głosowanie trwa do 18 maja 2013 r. , więc uaktywniajcie swoje konta na Facebooku  i się przytulajcie.
Więcej informacji na temat akcji znajdziecie na stronie internetowej: www.fioletowastrona.pl .

 

Już raz pokazaliśmy, że potrafimy się zjednoczyć dla wyższego celu, wygrywając plebiscyt GMINA XXI wieku. Tym razem również liczymy na to, że wesprzecie Państwo naszą Gminę swoimi głosami.

Czytany 1068 razy