poniedziałek, 31 grudzień 2012 13:21

Mikołajki w Ośrodku Kultury i Sportu w Leśnej

W sobotnie południe (8.12.2012r.) Święty Mikołaj wraz z elfami odwiedził Dom Kultury w Leśnej. Teatralny spektakl pt.”Gdzie jest Mikołaj” przygotował wszystkie zebrane dzieci w sali widowiskowej do godnego przyjęcia długo oczekiwanego honorowego gościa.

Dzieci wołały z całych sił: Mikołaju, Mikołaju przybądź do nas !!! Mikołaj nie pozostał obojętny na tak gromkie wołanie leśniańskich dzieci i niepostrzeżenie zjawił się z pełnym koszem prezentów. Gdy zasiadł w wygodnym fotelu nastąpiła długo oczekiwana chwila- wręczanie upominków. Dzieci tłumnie zgromadziły się wokół Świętego Mikołaja, który z radością wręczał im prezenty przyjmując w zamian uściski i podziękowania. Jak to zwykle bywa, co dobre szybko się kończy. Święty Mikołaj musiał nas opuścić i powędrował do innych miejscowości nieść radość kolejnym dzieciom.

 

Po zakończonym spektaklu dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w czterogodzinnych warsztatach plastycznych pt.: „Święta tuż, tuż…”. Podczas warsztatów dzieci samodzielnie wykonały bajkowe ozdoby choinkowe, barwne i niepowtarzalne kartki świąteczne, na których wyślą życzenia swoim bliskim. Frekwencja na warsztatach dopisała. Wszystkie miejsca były zajęte przez dzieci i młodzież, jak również rodziców. Dzieci były bardzo dumne ze swoich własnoręcznie wykonanych prac a rodzice byli zadowoleni, że mogli wspólnie z dziećmi w świątecznej atmosferze, w aktywny i twórczy sposób spędzić miło sobotnie popołudnie.
Ponadto Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej wspólnie z Parafią pw. Św. Jana Chrzciciela w Leśnej był współorganizatorem spotkania ze św. Mikołajem. Dzięki zebranym w Ośrodku drobnym upominkom mogliśmy wzbogacić paczki dla dzieci wręczane po Mszy Świętej.
Korzystając z okazji dziękujemy tym wszystkim, którzy bezinteresownie pomagali nam w organizacji tych wspaniałych imprez, która na długo pozostaną w naszych i dzieci wspomnieniach. Oto nasi kochani Mikołajowie:
- Pani Zofia Turkiewicz,
- Pani Zofia Trubisz,
- Firma JANAR BIS,
- Firma PRESPOL,
- Firma Anstal,
- Firma MarPol,
- Firma RED-GRAF,
- Firma Bielawa,
- Przedsiębiorstwo Miejskie SYNERGIA Sp. z o.o.
Wszystkim Mikołajom życzymy dużo zdrowia oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.                       Dyrekcja i Pracownicy Ośrodka Kultury i Sportu w Leśnej

 

 

Czytany 943 razy