sobota, 13 październik 2012 09:15

WIELKIE GŁOSOWANIE NA GMINĘ LEŚNA

Pojawił się nowy, silny konkurent w rywalizacji o bezpłatny udział w konkursie na GMINĘ XXI WIEKU - Gmina Sobótka. W ciągu jednej doby wysunęli się na prowadzenie. Dlatego zachęcamy jeszcze bardziej do głoswania na naszą Gminę i udział w WIELKIM GŁOSOWANIU NA GMINĘ LEŚNA. Każdego dnia, do końca głosowania o godzinie 9 i 21 wszyscy oddajemy swój głos. Aby myśleć o wygranej, musimy zwiększyć ilość oddawanych głosów, a zwycięstwo jest naprawdę blisko! Przekażcie informacje o głosowaniu znajomym, rodzinie (również z poza naszego województwa, czy kraju). LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS (w chwili kiedy to piszemy, Nowa Ruda wyprzedza nas o jeden głos!). Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy cały czas, codziennie oddają swój głos na naszą Gminę i prosimy oczywiście o więcej.

Czytany 946 razy