niedziela, 29 styczeń 2012 20:19

Wernisaż Dominiki Sobuckiej za nami

27 stycznia 2012 roku w OKiS Leśna odbył się wernisaż fotograficzny Dominiki Sobuckiej. Była to pierwsza tego typu wystawa organizowana w Leśnej i jednocześnie bardzo udany debiut młodej artystki.

Wernisaż otworzyła Dyrektor OKiS Gabriela Pijanowska, po czym kilka słów o sobie, o inspiracjach i przedstawianych pracach powiedziała autorka fotografii. Wśród uczestników imprezy byli również Zastępca Burmistrza Małgorzata Gut-Twardowska, Sekretarz Gminy Krystyna Jarzyna oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Leśnej Walter Straszak, którzy pogratulowali Pani Dominice talentu i odwagi, życząc jednocześnie dalszych sukcesów.
Wernisaż spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Leśnej i odbył się w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Każdy z uczestników otrzymał broszurę z informacją  o autorze i wybranymi fotografiami. Była dobra muzyka, poczęstunek, rozmowy z autorem i dyskusje na temat fotografii.  Dla tych, którzy nie brali udziału w otwarciu wystawy, prace udostępnione są w holu domu kultury do 10 lutego 2012 r..
Liczymy na to, iż wystawa Pani Dominiki Sobuckiej będzie inspiracją dla innych artystów z naszej Gminy, którzy zechcą zaprezentować swoją twórczość, również z innych dziedzin sztuki, do czego serdecznie zapraszamy i zachęcamy.

Aby zobaczyć fotorelację kliknij tutaj...

 

Czytany 1332 razy