LTS

Szkółka Piłkarska GOL powstała w bieżącym roku, jest to początek działalności. Adepci szkółki to najmłodsze dzieci  z całej Gminy Leśna. Nasz klub utrzymuje się głównie z dotacji UM Leśna, składek, wpłat rodziców i sponsorów. Ideą powstania szkółki jest propagowanie zdrowia, sportu i właściwych zachowań,  kreowanie przyjaznej atmosfery oraz zasad fair play. Program szkolenia naszych dzieci wzorowany jest na najlepszych szkółkach  i akademiach piłkarskich w celu zapewnienia jak najlepszego rozwoju dzieci. Kładziemy  wielki nacisk na jakość pracy trenerów. Trenerzy prowadzący szkolenia w szkółce ,,GOL” są bardzo dobrze przygotowani metodycznie i merytorycznie do prowadzenia zajęć z dziećmi.
Naszym celem jest, by dzieci szkolenie łączyły z dobrą zabawą a jednocześnie kształtowały w sobie postawę wytrwałości, pokonywały bariery i własne ograniczenia.   Pragniemy odpowiednio ukierunkować dzieci w zakresie wychowania i nauki wykorzystując ich pasje  i marzenia związane z piłką nożną.
Nasza działalność ma służyć także poprawie kondycji zdrowotnej dzieci i młodzieży oraz poprawie bezpieczeństwa w mieście, poprzez stworzenie dla młodzieży alternatywnych form spędzania wolnego czasu.

-Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej: www.ltslesna.futbolowo.pl
-Zapraszamy na nasze zajęcia wszystkich chętnych do uprawiania najpopularniejszej dyscypliny sportowej - piłki nożnej !!!
-Zapraszamy kibiców do kibicowania, a sponsorów do sponsorowania !!!
-Zapraszamy wszystkich do wspólnej dobrej zabawy.
Pozdrawiam serdecznie
Zarząd LTS

Czytany 5017 razy
Więcej w tej kategorii: SMOLNICZANIE »