+48 75 72 11 579 okis@lesna.pl
A- A A+

Nauka gry na perkusji

01.01.2021 17:00

Dodane 26-09-2021

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne młodzież i osoby dorosłe zainteresowanych nauką gry na perkusji, które odbędzie się w dniu 1 października 2021 roku (piątek) o godz. 17:00 w Domu Kultury w Leśnej w sali prób.

We wrześniu br. została oddana do użytku sala prób muzycznych Groteska w Domu Kultury, wyposażona w niezbędny sprzęt i nową perkusję firmy Tama, gdzie osoby zainteresowane mogą ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności muzyczne czy wokalne.

Jeśli chcesz się nauczyć grać na perkusji lub udoskonalić swoje umiejętności, nauczyć się czegoś nowego to skorzystaj z szansy i przyjdź na spotkanie organizacyjne by zapisać się na lekcje z gry na perkusji.

Zajęcia z nauki gry na perkusji będzie prowadzić doświadczony perkusista Kacper Będkowski z Bolesławca.

Kacper Będkowski uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. W. Lutosławskiego w Bolesławcu, ma na swoim koncie liczne koncerty i projekty w kraju i za granicą, trzy letnie doświadczenie w byłej Orkiestrze Wojskowej (aktualnie Miejska Orkiestra Dęta w Bolesławiec), współpracuje z chórem Camerton i Cantate Deo (akompaniament perkusyjny) oraz z członkami zespołu Bracia i Ania Wyszkoni, prowadzi zajęcia perkusyjne w prywatnej szkole muzycznej "Tony - podstawa dźwięków" we Wrocławiu oraz prywatnie, organizuje Jam Session i koncerty czy pokazy perkusyjne dla uczniów.

 

Zajęcia z gry na perkusji będą płatne.

perkusja nauka.jpg

Polecamy również

plakat mikołaj popr.jpg

Zapraszamy mieszkańców, w szczególności dzieci, na Rynek w Leśnej na godz. 15:30 na spotkanie z Mikołajem.

jarmark (2).jpg

Zapraszamy wystawców i mieszkańców do uczestnictwa w dniu 11 grudnia 2021 w godz. 10:00 - 17:00 w Jarmarku Bożonarodzeniowym na Rynku w Leśnej.

pierniki odwołane.jpg

Zapraszamy dzieci i młodzież w dniu 4 grudnia 2021 od 11:00 do 14:00 na warsztaty dekorowania pierników i robienia ozdób świątecznych.

Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej. Wszystkie prawa zastrzeżone, 2020.